Dodano 5 dni temu

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 58 m² w mieście Warszawa

Wola, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

7600 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Warszawa, Wola, Czyste,

Apartament zlokalizowany jest w samym sercu warszawskiej Woli. Rozbudowana komunikacja miejska, w tym sąsiedztwo II linii metra (150m od stacji Metro Płocka), zapewnia wygodny i szybki dojazd do Śródmieścia oraz do centrum biznesowego przy Rondzie Daszyńskiego. Dookoła znajduje się bogata infrastruktura dzielnicy tj. sklepu, usługi, placówki edukacyjne, Tereny zielone (w szczególności Park Szymanowskiego oraz Moczydło) APARTAMENT: Apartament o powierzchni 55 m2 znajduje się na 1 piętrze. Zaprojektowany przez doświadczonego projektanta z dbałością o najwyższą jakość materiałów i wykończenia. Idealny dla osób ceniących komfort i elegancję. W skład apartamentu wchodzą: - nowoczesna strefa dzienna z przestronnym, eleganckim salonem, funkcjonalną, otwartą kuchnią wyposażoną w najwyższej klasy sprzęt AGD oraz jadalnią; - 2 sypialnie z podwójnymi łóżkami i szafami w zabudowie; -łazienka z prysznicem; - hol komunikacyjny z praktycznymi szafami wnękowymi; - przestronny balkon; Miesięczny czynsz najmu - 8550 złotych + media zaliczka 500zł Miejsce w garażu podziemnym – 500 złotych

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

58 m²

Cena

7600 zł

Cena za m²

131 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Wola, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44 m²

Mennica Residence, Grzybowska 43A, 00-852 Warsaw, Poland

6100 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 66.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 66 m²

Powązkowska, 01-748 Warsaw, Poland

6100 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 60.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 60 m²

DodoGroom, Kaliny Jędrusik 5, 01-748 Warsaw, Poland

6100 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy