mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 87 m² w mieście Warszawa

Chłodna, 00-891 Warsaw, Poland

5400 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Warszawa, Wola, Mirów, Chłodna

Opis nieruchomości Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku u zbiegu ulic Chłodnej i Wroniej. Powierzchnia apartamentu to 87mkw. Są to trzy pokoje, widna kuchnia, dwie łazienki zaprojektowane w stylu nowoczesnym, w wysoki standardzie wykończenia, podłoga – parkiet z drewna egzotycznego, w łazience i kuchni gres, blaty z czarnego granitu, meble robione na zamówienie (fornir, głównie orzech amerykański i merbau), w łazience duża wanna, kabina prysznicowa, bidet. Mieszkanie w pełni umeblowane. Okna bardzo duże, z salonu i kuchni wychodzą na południe, zaś z obu sypialni na zachód. P okój dzienny ma 26,5 mkw. kuchnia z jadalnią to 11 mkw. hall 11,3 mkw., łazienka 6,3 mkw., toaleta 2,5mkw. sypialnie 16 i 15 m, duży taras 20 m. Apartament z klimatyzacją. Wysokość apartamentu ok. 3 m. Do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym. Osiedle zamknięte, z portiernią, monitoringiem, ochroną, systemem kamer videodomofonów. Od strony podwórka jest ogród z wodospadem w stylu japońskim, tworzy unikalną atmosferę. Całości dopełnia elegancka elewacja z naturalnego kamienia oraz alejki wykonane z kostki granitowej. Najemca opłaca także koszty administracyjne 1400zł miesięcznie i media. Wymagana kaucja w wysokości 6800zł.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

87 m²

Cena

5400 zł

Cena za m²

62 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Chłodna, 00-891 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 59.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 59 m²

Racjonalizacji 7, 02-673 Warsaw, Poland

4350 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38 m²

Żabka, Ludwiki 4A, 01-228 Warsaw, Poland

4350 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38 m²

Żabka, Ludwiki 4A, 01-228 Warsaw, Poland

4350 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy