mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 18 m² w mieście Warszawa

Aleja Jerzego Waszyngtona 45/51, 04-008 Warsaw, Poland

1396 € / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Waszyngtona

Przytulne studio dla 2 osób na 1 piętrze. Wyposażone jest w wygodną, rozkladaną sofę (), biurko do pracy, aneks kuchenny i łazienkę z prysznicem. W aneksie kuchennym jest możliwość samodzielnego przygotowania posiłku. Doskonały wybór dla pary lub osób podróżujących biznesowo. Wyposażenie: aneks kuchenny: lodówka z zamrażarką, mikrofalówka, płyta indukcyjna 2palnikowa, czajnik elektryczny, blat z 2 hokerami, podwieszane tv pokój: sofa 2-osobowa , biurko z krzesłem, lampa stojąca, szafa łazienka: kabina prysznicowa, pralka, szafka, umywalka, WC dodatkowo: odkurzacz, zestaw do prasowania, suszarka do bielizny, suszarka do włosów, mop Serwis zawiera komplet pościeli, ręczników i zestaw kosmetyków. Dogodna lokalizacja umożliwia szybki dojazd do PGE Narodowy, bezpośrednie połączenie z Lotniskiem Okęcie i Dworcem Centralnym oraz Wschodnim. W pobliżu znajduje się przepiękny Park Skaryszewski - idealne miejsce na aktywny wypopczynek. Odległości: Lotnisko im Fryderyka Chopina: 22 min samochodem (13,5 km) / 43 min komunikacją miejską Dworzec Centralny: 9 min samochodem (5,3 km) / 21 min komunikacją miejską Dworzec Wschodni: 8 min samochodem (3,8 km) / 17 min komunikacją miejską PGE Narodowy: 5 min samochodem (2,5 km) / 11 min komunikacją miejską Centrum MT Polska: 10 min samochodem (5,1 km) / 22 min komunikacją miejską

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

18 m²

Cena

1396 €

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

78 €

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Aleja Jerzego Waszyngtona 45/51, 04-008 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 41.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 41 m²

Giełdowa 4E, 01-211 Warsaw, Poland

1134 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30 m²

Aleja Dwudziestolatków 20, 02-157 Warsaw, Poland

1204 € / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45 m²

Siedlecka 16/24, 03-768 Warsaw, Poland

1226 € / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy