Dodano dzisiaj

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 198 m² w mieście Warszawa

Saula, Wielicka 36, 02-657 Warsaw, Poland

13 000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Wielicka 200m Tarasy piękny widok Biuro mieszkanie Warszawa, Mokotów

Wyjątkowe, przestronne 4 pokojowe mieszkanie w Apartamentach przy Królikarni na Wielickiej. Budynek z własnym basenem oraz siłownią do użytku wyłącznie dla mieszkańców. Apartament z pięknym widokiem na trzy strony świata, z panoramą na Warszawę. Obecnie lokal składa się z trzech niezależnych sypialni, dwie z nich mają z dostępnej do własnej łazienki z wanną i prysznicem, salonu z wyjściem na piękny duży taras, oddzielnej kuchni, toalety, pralni oraz przestronnego hallu z pojemną szafą wnękową. W mieszkaniu zamontowana jest klimatyzacja. Mieszkanie wymaga dostosowania do potrzeb najemcy - zakres prac do uzgodnienia z Wynajmującym. Oferta doskonała dla dużej rodziny, dla kilku niezależnych osób lub firmy poszukującej przestronnego lokalu na biuro. Z okien rozlega się przepiękny widok na panoramę miasta. Z ogrodu zimowego przyległego do największej sypialni można podziwiać nocą Stadion Narodowy. Doskonała komunikacja - do metra Wilanowska 7 minut pieszo, na przystanek tramwajowy 3 minuty, autem do centrum dojedziesz w 10 minut. Do mieszkania przynależą dwa miejsca w garażu podziemnym. Wynajęcie dodatkowego miejsca nie stanowi problemu. Zapraszam do obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomosci. Klucze w biurze. Dodatkowe opłaty: czynsz administracyjny 2450 zł, prąd, ew. przekroczenie zaliczek ujętych w czynszu. Podane ceny są cenami netto. Należy doliczyć do nich 23%VAT. Polecam i zapraszam do Ewa Urban tel. Pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 20356 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

4

Powierzchnia

198 m²

Cena

13 000 zł

Cena za m²

66 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Saula, Wielicka 36, 02-657 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 124.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 124 m²

Biały Kamień, 02-593 Warsaw, Poland

10 500 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 98.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 98 m²

Antoni Słonimski, Aleja Róż, 00-556 Warsaw, Poland

10 500 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 98 m²

Antoni Słonimski, Aleja Róż, 00-556 Warsaw, Poland

10 500 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy