mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37 m² w mieście Wrocław

Tkacka 63, 54-138 Wrocław, Poland

2450 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Wrocław

BIURO WOMBAT NIERUCHOMOŚCIPREZENTUJE - OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA NA PILCZYCACH Dostępne od Lokalizacja: ul. Tkacka, Pilczyce, Wrocław-Fabryczna, Wrocław Powierzchnia: 37 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: parter Typ zabudowy: kamienica Cena najmu: 2 450 zł/miesiąc Czynsz administracyjny: 550 zł Kaucja zwrotna: 3 000 zł Forma najmu: Najem okazjonalny (do uzgodnienia) Opis nieruchomości Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane na parterze kamienicy przy ul. Tkackiej na wrocławskich Pilczycach. Lokal charakteryzuje się praktycznym układem pomieszczeń oraz dostępem do ogródka, co stanowi dodatkowy atut nieruchomości. Na mieszkanie składają się: dwa niezależne, ustawne pokoje, osobna, funkcjonalna kuchnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub małej rodziny. Parter zapewnia wygodę codziennego użytkowania, a przynależny ogródek daje możliwość relaksu na świeżym powietrzu. Koszty i warunki najmu Cena najmu: 2 450 zł/miesiąc Czynsz administracyjny: 550 zł Dodatkowo płatne: prąd oraz gaz według zużycia (liczniki) Kaucja zwrotna: 3 000 zł Najem długoterminowy. Preferowane osoby spokojne, dbające o porządek, niepalące, bez zwierząt. Dodatkowe informacje Miejsce parkingowe pod budynkiem. Spokojna, dobrze skomunikowana okolica. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Możliwość podłączenia światłowodu we własnym zakresie. Mieszkanie dostępne od . Prezentacje możliwe od marca – obecnie lokal jest zamieszkały przez najemców. Kontakt

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

37 m²

Cena

2450 zł

Cena za m²

66 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Tkacka 63, 54-138 Wrocław, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Wrocław

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 24.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 24 m²

Legnicka 59d, 54-203 Wrocław, Poland

1990 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 24 m²

Legnicka 59d, 54-203 Wrocław, Poland

1990 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 44.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 44 m²

Ruska 5, 50-079 Wrocław, Poland

1993 € / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy