mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 105 m² w mieście Podgórze

Podgórze, Masovian Voivodeship, Poland

7900 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Wyjątkowy, 3 pokojowy apartament na Podgórzu - Hamilton May

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Podgórzu Park Hill Hamilton May przedstawia ofertę wynajmu nowocześnie wykończonego 3 pokojowego apartamentu w kameralnym apartamentowcu Park Hill - w atrakcyjnej lokalizacji - dzielnica Podgórze w Krakowie. Opis nieruchomości Prezentowana nieruchomość o powierzchni 105 m2 składa się z: przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, eleganckiej łazienki z wanną i prysznicem, hallu (z przestronną szafą), garderoby oraz oddzielnej toalety. Wnętrze zostało wykończone w nowoczesnym stylu z zastosowaniem naturalnych materiałów. Całość utrzymana w klasycznych, ponadczasowych barwach, drewniane podłogi z drewna egzotycznego, naturalny kamień w łazience i kuchni. Wyposażenie AGD oraz dodatki jak włoskie lampy jak i inne detale zostały bardzo starannie dobrane. Pomieszczenia są klimatyzowane. Apartament posiada filtr antysmogowy. W kuchni oprócz piekarnika, płyty indukcyjnej, zmywarki, lodówki i ekspresu do kawy znajduje się również winiarka. Budynek Apartament znajduje się w kameralnej, nowoczesnej inwestycji Park Hill, posiada cichobieżną windę oraz recepcję. Lokalizacja Lokalizacja budynku jest jedyna w swoim rodzaju, łączy centrum spokojnej i cichej dzielnicy mieszkalnej Stare Podgórze, na zboczu wzgórza Krzemionki z bliskością serca miasta królów Polski. Sąsiedztwo Parku Bednarskiego umożliwia prowadzenie aktywnego trybu życia jak i daje możliwość wybrania się na relaksujący spacer, jednocześnie zaledwie kilka minut dzieli nas od ulicy Kalwaryjskiej i Rynku Podgórskiego. Korzystając z kładki Bernatka nad Wisłą możemy na piechotę w ciągu 10 minut dojść na Kazimierz z jego niepowtarzalnym klimatem, który tworzą lokalne restauracji oraz bary. Rynek Główny to zaledwie 10 minut samochodem lub tramwajem, podobnie jak dwa krakowskie centra handlowe: Galeria Kazimierz i Bonarka. Koszty Cena 7900 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (1880 PLN) + media (300 PLN) + opcjonalnie Internet i TV (149,99 PLN) Zainteresowane osoby prosimy o Pokaż więcej

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

105 m²

Cena

7900 zł

Cena za m²

75 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Podgórze, Masovian Voivodeship, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Podgórze

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 105.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 105 m²

Podgórze, Masovian Voivodeship, Poland

7900 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (105.0 m²) do wynajęcia w mieście Podgórze (Podgórze, Masovian Voivodeship, Poland) – rentola.pl