mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 61 m² w mieście Gdynia

Śródmieście, Gdynia, Poland

4400 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Wyjątkowy apartament | taras 31m | Plac Unii

WYJĄTKOWE MIESZKANIE NA WYNAJEM – PLAC UNII, GDYNIA CENTRUM LOKALIZACJA – PRESTIŻ I WYGODA Plac Unii – jedna z najbardziej cenionych inwestycji w centrum Gdyni nowoczesny budynek inspirowany gdyńskim modernizmem liczne usługi w parterze: kawiarnie, restauracje, studio pilates, sklep Aldi 10 minut spacerem na Bulwar Nadmorski i plażę miejską 10 minut pieszo do stacji SKM przystanek autobusowy bezpośrednio przy budynku MIESZKANIE – WYSOKI STANDARD powierzchnia: 60,54 m² zaprojektowane przez architekta wnętrz wysoki standard wykończenia liczne zabudowy stolarskie (dużo miejsca do przechowywania) przestronna i jasna część dzienna oddzielna sypialnia łazienka z prysznicem garderoba z pralnią DODATKOWE ATUTY taras o powierzchni 31 m² komórka lokatorska 5 m² duże miejsce postojowe w hali garażowej nowoczesny budynek z wysokim standardem części wspólnych KOSZTY czynsz najmu: 4400 zł miejsce postojowe + komórka lokatorska: 500 zł czynsz administracyjny: 1050 zł dodatkowo: opłaty według zużycia DLA KOGO dla osób ceniących komfort i centralną lokalizację idealne dla singla lub pary

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

61 m²

Cena

4400 zł

Cena za m²

72 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Śródmieście, Gdynia, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Gdynia

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 53.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 53 m²

Parkowa 4, 81-549 Gdynia, Poland

3600 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 48.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 48 m²

Orłowska 50, 81-522 Gdynia, Poland

3600 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 62.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 62 m²

Przebendowskich 33, 81-526 Gdynia, Poland

3600 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy