dom z 11 pokojami o powierzchni 378 m² w mieście Warszawa

Wiertnicza 26, 02-952 Warsaw, Poland

22 000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Wynajmę dom w Wilanowie Królewskim Warszawa, Wilanów

Do wynajęcia dom w prestiżowym rejonie Wilanowa Królewskiego, w sąsiedztwie Pałacu i Parku. Cztery kondygnacje, układ pomieszczeń na poszczególnych poziomach : - przyziemie: garaż, 3 pokoje - wysoki parter: 2 pokoje, oddzielna kuchnia, sień, łazienka lub pralnia, toaleta, taras - piętro: 4 pokoje, 2 łazienki, 1 pokój z łazienką, toaleta, 2 balkony - poddasze: 1 pokój-open space 53 m2, pokój, łazienka, taras. Budynek można wykorzystać jako trzy niezależne mieszkania, każde z osobnym wejściem lub wynająć w następujących konfiguracjach: 1.całkowita powierzchnia nieruchomości 377,8 m2 wraz z ogrodem w cenie 22 000 zł netto. 2. samodzielne powierzchnie z osobnym wejściem o powierzchni 317,8 m2 w cenie 20 000 zł netto. 3.Lokal w przyziemiu o powierzchni 60 m2 z ceną najmu 4000 zł netto. Wszystkie media miejskie. Duży, zadbany ogród. Miejsca parkingowe na terenie posesji i w garażu, łącznie na trzy samochody. Cicha, bezpieczna okolica, dużo zieleni, idealne miejsce dla rodziny z dziećmi. W sąsiedztwie budynki mieszkalne jednorodzinne, Ambasady, infrastruktura handlowo-usługowa, szkoła podstawowa i liceum, jezioro Wilanowskie, Pałac w Wilanowie. Dogodna, bliska komunikacja miejska, linie autobusowe dzienne i nocne. Do ścisłego centrum 9 km. Agencja pobiera prowizję. Podana kwota netto + vat. K O N T A K T: Tel.: Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Typ nieruchomości

dom

Pokoje

11

Powierzchnia

378 m²

Cena

22 000 zł

Cena za m²

58 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Wiertnicza 26, 02-952 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

dom z 11 pokojami o powierzchni 600.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 11 pokojami o powierzchni 600 m²

Eurovilla, Stanisława Lentza 10, 02-956 Warsaw, Poland

18 000 zł / miesiąc

dom z 10 pokojami o powierzchni 250.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 10 pokojami o powierzchni 250 m²

Mokotów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

19 000 zł / miesiąc

dom z 10 pokojami o powierzchni 650.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 10 pokojami o powierzchni 650 m²

Mokotów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

19 000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Dom (378.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Wiertnicza 26, 02-952 Warsaw, Poland) – rentola.pl