mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 129 m² w mieście Kraków

Plac Na Groblach 18, 31-101 Krakow, Poland

12 000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Wynajmę mieszkanie 129 m² Plac Na Groblach, Kraków, Śródmieście

Przestronny apartament z 3 sypialniami obok WaweluMINT PROPERTY prezentuje Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 129 m2,. Składa się on z:3 oddzielnych sypialni,przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym,2 łazienek,garderoby iprzedpokoju.Apartament znajduje się w nowowybudowanym apartamentowcu obok Wawelu. Apartament położony jest na 1 piętrze w budynku wyposażonym w klimatyzację, monitoring, ochronę, windę oraz portiernię.Teren jest bezpieczny i ogrodzony. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garaży podziemnym. Lokalizacja: Położenie blisko ścisłego centrum miasta zapewnia szybki dostęp w dowolne miejsce Krakowa. Cena: Cena najmu to 12000 PLN netto + czynsz administracyjny z zaliczkami (woda zimna, ciepła, ogrzewanie) ok. 2000 PLN +prąd ok. 250 zł300 PLN parking space in the underground garageProsimy o Informacja dodatkowa: Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

4

Powierzchnia

129 m²

Cena

12 000 zł

Cena za m²

93 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Plac Na Groblach 18, 31-101 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 188.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 188 m²

Podłącze 19, 30-218 Krakow, Poland

9900 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 133.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 133 m²

Cinema City Kraków - Galeria Kazimierz, Aleja Ignacego Daszyńskiego, 31-535 Krakow, Poland

9900 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 200.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 200 m²

28 Lipca 1943, 30-233 Krakow, Poland

9900 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy