mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 27 m² w mieście Bochnia

Świętego Jana, 32-700 Bochnia, Poland

1630 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Wynajmę mieszkanie 27 m² ul. Jana, Bochnia

Szukasz słonecznego mieszkania z tarasem. Bochnia ul. Jana 14 to apartamentowiec gdzie mieszka się doskonale. Blisko do Centrum, 15 min dworzec PKP w pobliżu wszystko co potrzebujesz supermarket, apteka, cukiernia i kościół. Mieszkanie idealne dla jednej osoby - pary Aneks kuchenny Prysznic Szafa pomieści nie tylko ubrania Tu możesz wygodnie spać i pracować Najem okazjonalny - umowa na 1 rok Wymagana kaucja Czynsz dla Właściciela 1900 zł Czynsz do wspólnoty 400 Przyjdź, zobacz i zamieszkaj.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

27 m²

Cena

1630 zł

Cena za m²

60 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Świętego Jana, 32-700 Bochnia, Poland

Ładowanie mapy

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy