mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 33 m² w mieście Opole

Władysława Jagiełły 17, 46-020 Opole, Poland

2390 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Wynajmę mieszkanie 33,70 m² ul. Władysława Jagiełły, Opole, Czarnowąsy

Do wynajęcia mieszkanie Opole, Czarnowąsy, ul. Jagiełły Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części miasta Opole, dzielnica Czarnowąsy, ul. Jagiełły. Mieszkanie znajduje się na parterze i posiada balkon. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, gotowy do zamieszkania. W łazience prysznic, w sypialni duże łóżko i szafa . Atuty mieszkania: parter z balkonem miejsce postojowe komórka lokatorska mieszkanie w pełni wyposażone wszystkie sprzęty AGD: płyta grzewcza, piekarnik, zmywarka, pralka dodatkowe wyposażenie: odkurzacz, żelazko, spokojna okolica :) Umowa najmu okazjonalnego, na minimum rok. kaucja 4000 zl oplaty: 2390 zł + czynsz+ prąd Kochamy zwierzęta, jednak w tym mieszkaniu nie akceptujemy zwierząt. Mieszkanie przeznaczone dla osób niepalących. Zapraszam do Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

33 m²

Cena

2390 zł

Cena za m²

72 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Władysława Jagiełły 17, 46-020 Opole, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Opole

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 32.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 32 m²

Chabrowa 2, 45-782 Opole, Poland

2000 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 32 m²

Niemodlińska 42, 45-710 Opole, Poland

2000 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 34.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 34 m²

Przedszkole Publiczne nr 46, Niemodlińska, 45-862 Opole, Poland

2000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy