mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 51 m² w mieście Wrocław

Liceum Ogólnokształcące nr XII, Sokolnicza, 53-677 Wrocław, Poland

3100 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Wynajmę mieszkanie 51,74 m² Wrocław, Stare Miasto

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or Oferujemy do wynajęcia nowoczesny i komfortowy apartament 2-pokojowy z balkonem, położony w atrakcyjnej części Wrocławia - tuż przy Pl. Jana Pawła II Lokal znajduje się na 6 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie jest przestronne, jasne i w pełni wyposażone, dzięki czemu zapewnia wysoki komfort życia. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego apartamentu w centrum Wrocławia, z dostępem do wszystkich miejskich udogodnień. Rozkład mieszkania: Salon z aneksem kuchennym wyposażony w meble, telewizor oraz strefę wypoczynkową. Kuchnia w aneksie wyposażona w sprzęt AGD oraz zmywarkę. Oddzielna sypialnia z łóżkiem i pojemnym komodem. Łazienka z prysznicem, WC oraz pralką. Balkon / taras idealny do relaksu. Lokalizacja: W 5 minutach na piechotę dostęp do sklepów spożywczych, restauracje, punktów usługowych oraz terenów spacerowych. 3 minuty do dworca Świebodzkiego, w każdą niedzielę jest dostęp do bazaru. Dodatkowe informacje: Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego za dodatkową opłatą. Opłaty: Czynsz najmu - 3000 zł / miesiąc. Czynsz administracyjny - 450 zł / miesiąc. Media - według zużycia lub ryczałt ok. 650 zł. Łączny koszt miesięczny - ok. 4100 zł. Kaucja - 4100 zł. Uliana Ocheretiana Estate Brokers Feel free to call us or write at WhatsApp / Viber / Telegram for all details in your native language! Ми розмовляємо також Українською мовою, тому звертайтеся і ми допоможемо знайти житло за вашими потребами!

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

51 m²

Cena

3100 zł

Cena za m²

61 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Liceum Ogólnokształcące nr XII, Sokolnicza, 53-677 Wrocław, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Wrocław

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45 m²

Franciszka Hynka, 54-129 Wrocław, Poland

2490 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 67.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 67 m²

Semaforowa 22, 52-115 Wrocław, Poland

2498 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35 m²

Kazimierza Wielkiego 46, 50-077 Wrocław, Poland

2499 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy