mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 57 m² w mieście Warszawa

Aleja Stanów Zjednoczonych, 04-031 Warsaw, Poland

3140 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Wynajmę mieszkanie 57 m² ul. Przemyka, Warszawa, Praga-Południe

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker 3-POKOJOWE MIESZAKNIE GOCŁAW (PRZEMYKA 10) - 56,6m2 NAJEM OKAZJONALNY - pierwszy najem po remoncie - 3 pokoje (18m2, 10,5m2, 8m2) - osobna widna kuchnia 6,5m2 - przedpokój z dużą szafą i lustrem - łazienka z wanną - oddzielne wc - balkon - rozkład mieszkania na jednym z załączonych obrazków - 7 piętro (winda) - parkowanie na zamkniętym terenie - bardzo dobra komunikacja: blisko zarówno do przystanku Abrahama jak i Kakowskiego z wieloma autobusami - bardzo blisko do Lidla, Biedronki, Żabki, Rossmana i wielu innych sklepów - przy dużym parku nad jeziorkiem Balaton z przyrządami do ćwiczeń i kawiarnią bezpośrednio nad wodą - mieszkanie częściowo umeblowane - doposażenie do uzgodnienia w zależności od potrzeb najemcy cena najmu 3140 zł opłaty administracyjne 960 zł (w tym częściowo woda) prąd według rachunków RAZEM DO ZAPŁATY CO MIESIĄC 4200 zł (w tym ryczałtem woda za 100zł i prąd za 100zł) rozliczenie półroczne ewentualnej nadpłaty/niedopłaty wody i prądu według rachunków kaucja 4500 zł przyjazne zwierzętom zakaz palenia w mieszkaniu Telefon:

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

57 m²

Cena

3140 zł

Cena za m²

55 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Aleja Stanów Zjednoczonych, 04-031 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35 m²

Lotto, Puławska 58/60, 02-592 Warsaw, Poland

2550 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 39.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 39 m²

Podłużna 36B, 03-290 Warsaw, Poland

2550 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37 m²

Ludwisarska 4, 04-210 Warsaw, Poland

2550 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (57.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Aleja Stanów Zjednoczonych, 04-031 Warsaw, Poland) – rentola.pl