Dodano 3 dni temu
Brzozowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie, Poland
4900 zł / miesiąc
OFERTA DOSTĘPNA OD ZARAZ ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY FOR ENGLISH CALL ME PLEASE:) > Bielany Wrocławskie, kameralne monitorowane osiedle ulica Akacjowa, > strefa LG, mieszkanie przyjazne obcokrajowcom, > przestronne 3 pokoje (85 m2) z dużą garderobą, > komórka lokatorska i duże miejsce postojowe w cenie, > taras 20 m2 z widokiem na zieleń. Serdecznie polecam 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m2 znajdujące się na Bielanach Wrocławskich na kameralnym , monitorowanym osiedlu. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w nowym budownictwie. Tylko jedno mieszkanie na piętrze. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz przestronna komórka lokatorska. Mieszkanie składa się z : - salonu a aneksem kuchennym; - 2 pokoi; - łazienki; - przedpokoju z dużą garderobą; - tarasu 20 m2; Mieszkanie w pełni wyposażone. Widok z tarasu na zieleń, miejsce ustronne, ciche. Spokojne sąsiedztwo. CZYNSZ I WARUNKI NAJMU: 4900 zł czynsz najmu/ plus ok. 1350 zł opłat Umowa minimum na rok, wymagana kaucja. SERDECZNIE ZAPRASZAM Zamieszczone ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 28827.
OFERTA DOSTĘPNA OD ZARAZ ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY FOR ENGLISH CALL ME PLEASE:) > Bielany Wrocławskie, kameralne monitorowane osiedle ulica Akacjowa, > strefa LG, mieszkanie przyjazne obcokrajowcom, > przestronne 3 pokoje (85 m2) z dużą garderobą, > komórka lokatorska i duże miejsce postojowe w cenie, > taras 20 m2 z widokiem na zieleń. Serdecznie polecam 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m2 znajdujące się na Bielanach Wrocławskich na kameralnym , monitorowanym osiedlu. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w nowym budownictwie. Tylko jedno mieszkanie na piętrze. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz przestronna komórka lokatorska.
Mieszkanie składa się z : - salonu a aneksem kuchennym; - 2 pokoi; - łazienki; - przedpokoju z dużą garderobą; - tarasu 20 m2; Mieszkanie w pełni wyposażone. Widok z tarasu na zieleń, miejsce ustronne, ciche. Spokojne sąsiedztwo. CZYNSZ I WARUNKI NAJMU: 4900 zł czynsz najmu/ plus ok. 1350 zł opłat Umowa minimum na rok, wymagana kaucja. SERDECZNIE ZAPRASZAM Zamieszczone ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 28827.
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
3
Powierzchnia
85 m²
Cena
4900 zł
Cena za m²
58 zł
Oferta znajduje się pod adresem Brzozowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Bielany Wrocławskie