Dodano dzisiaj
Stefana Żeromskiego 41, 50-321 Wrocław, Poland
4750 zł / miesiąc
*for ENG Polecam Państwu Nowoczesne mieszkanie po gruntownym remoncie w kamienicy z wysokimi sufitami! Apartament posiada trzy pokoje w pełnym rozkładzie do którego przynależą dwa balkony oraz piwnica. Styl oraz wysoka jakość materiałów robią ogromne wrażenie, dodatkowo mieszkanie jest jasne i dwustronne. LOKALIZACJA: Wrocław - Ołbin, ul. Żeromskiego NIERUCHOMOŚĆ: Apartament o powierzchni 90 m2, składa się z: * Osobnej kuchni * 1 pokoju z balkonem * 2 pokoju z balkonem * 3 pokoju * przedpokoju z przestronna szafą * Łazienki z wanną Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w 5 piętrowej zadbanej kamienicy. OPŁATY: - Czynsz 4750 zł - Czynsz administracyjny - 600 zł + zaliczka na gaz (ogrzewanie) ok. 400 zł + zaliczka na prąd ok. 200 zł. Lokal wolny od zaraz! Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację! Nie czekaj zadzwoń TERAZ! Dominik Toczek WRE Nieruchomości ul. Łaciarska 4b,2 piętro 50-019 Wrocław Uwaga! Prezentowane w serwisie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mogą być nieaktualne. NOTA PRAWNA: Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
*for ENG Polecam Państwu Nowoczesne mieszkanie po gruntownym remoncie w kamienicy z wysokimi sufitami! Apartament posiada trzy pokoje w pełnym rozkładzie do którego przynależą dwa balkony oraz piwnica. Styl oraz wysoka jakość materiałów robią ogromne wrażenie, dodatkowo mieszkanie jest jasne i dwustronne. LOKALIZACJA: Wrocław - Ołbin, ul. Żeromskiego NIERUCHOMOŚĆ: Apartament o powierzchni 90 m2, składa się z: * Osobnej kuchni * 1 pokoju z balkonem * 2 pokoju z balkonem * 3 pokoju * przedpokoju z przestronna szafą * Łazienki z wanną Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w 5 piętrowej zadbanej kamienicy. OPŁATY: - Czynsz 4750 zł - Czynsz administracyjny - 600 zł + zaliczka na gaz (ogrzewanie) ok.
400 zł + zaliczka na prąd ok. 200 zł. Lokal wolny od zaraz! Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację! Nie czekaj zadzwoń TERAZ! Dominik Toczek WRE Nieruchomości ul. Łaciarska 4b,2 piętro 50-019 Wrocław Uwaga! Prezentowane w serwisie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mogą być nieaktualne. NOTA PRAWNA: Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
3
Powierzchnia
90 m²
Cena
4750 zł
Cena za m²
53 zł
Oferta znajduje się pod adresem Stefana Żeromskiego 41, 50-321 Wrocław, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Wrocław