mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35 m² w mieście Kraków

Wrocławska 41, 30-011 Krakow, Poland

3850 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Wynajmę mieszkanie w apartamentowcu 35 m² wysoki standard Kraków, Łobzów

dwupokojowe, nowe mieszkanie do wynajęcia, położone w Krakowie przy ulicy Wrocławskiej. Znakomita lokalizacja. Mieszkanie jest umeblowane, z tarasem o pow.12 m2. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, aneksu kuchennego i łazienki.Opłaty: 3.850 zł obejmują wszystkie opłaty, w tym opłaty za wszystkie media za osobę i internet. Dodatkowe ewentualne opłaty to: opłaty za drugą osobę z mediami 300 PLN, wynajem parkingu: 220 PLN, opłata za zwierzaka: 100 złotych.Serdecznie zapraszamy do oglądania: tel siłownia gratis, w okolicy pełna infrastruktura handlowa: Aldi i Biedronka, przystanek :autobus 130 w pobliżu.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

35 m²

Cena

3850 zł

Cena za m²

110 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Wrocławska 41, 30-011 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44 m²

Tytusa Czyżewskiego, 31-307 Krakow, Poland

3080 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44 m²

Młynówka Królewska, 30-078 Krakow, Poland

3080 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 39.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 39 m²

DPD Pickup Station, Drukarska, 30-348 Krakow, Poland

3090 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy