mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 61 m² w mieście Warszawa

Senzi, Bagno 2, 00-112 Warsaw, Poland

6600 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Wynajmę mieszkanie w apartamentowcu 61 m² wysoki standard ul. Bagno, Warszawa, Śródmieście Północne

0% Prowizji od Najemcy. Gustownie wykończony, dwupokojowy, przestronny apartament, doskonale zlokalizowany na trzecim piętrze w prestiżowym budynku Atelier Residence. Nieruchomość klimatyzowana, świeżo po remoncie, wyposażona w nowe meble składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dużej sypialni, łazienki, garderoby oraz holu. Z salonu wyjście na logię. Wysokie wnętrza w jasnej kolorystyce są doskonale doświetlone dużymi oknami z ekspozycją na południe. Eleganckie wnętrza zostały wykończone materiałami wysokiej jakości zapewniając mieszkańcom komfort użytkowania. Budynek strzeżony z recepcją i częściami wspólnymi w stylu hotelowym.W cenie najmu miejsce garażowe . Dodatkowo płatny czynsz administracyjny zawierający opłaty za media również za energię elektryczną oraz internet w łącznej kwocie 1400 zł .Oferta doskonała dla wymagających klientów. Zapraszam na prezentację. Metrohome24 świadczy bezpłatne pośrednictwo w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości, współpracujemy z 24 bankami. Zadzwoń, zapytaj o szczegóły.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

61 m²

Cena

6600 zł

Cena za m²

108 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Senzi, Bagno 2, 00-112 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 90.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 90 m²

Brzozowa 31/33, 00-258 Warsaw, Poland

5291 € / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 57.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 57 m²

Syta 173, 02-987 Warsaw, Poland

5299 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 64.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 64 m²

Zygmunta Słomińskiego 7, 00-195 Warsaw, Poland

5299 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy