mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45 m² w mieście Warszawa

N1, Jagiellońska 83, 03-215 Warsaw, Poland

3999 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Wynajmę mieszkanie w apartamentowcu m2 z kuchnią z oknem 45 m² Warszawa, Praga-Północ

Dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Bulwary Praskie | Balkon | Dobre połączenie komunikacyjne Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ulicy Jagiellońska 83 o powierzchni 45 m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze z windą i balkonem w nowoczesnym apartamentowcu. W skład mieszkania wchodzą: - Przestronny salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon; w części wypoczynkowej znajduje się rozkładana kanapa zapewniająca dodatkowe miejsce do spania - Komfortowa sypialnia wyposażona w dwuosobowe łóżko oraz pojemną szafę - Funkcjonalna łazienka z prysznicem i pralką - Balkon o powierzchni około 7 m², stanowiący idealne miejsce do relaksu Dodatkowo: - ul. Jagiellońska 83 - inwestycja Bulwary Praskie - Monitoring - Wideodomofon - Winda - Wysoki standard wykończenia mieszkania - Balkon z miejscem na poranną kawę - Meble wykonane na wymiar - Możliwość zamontowania klimatyzacji Parking: Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym, które jest już wliczone w cenę najmu. Istnieje również możliwość wynajmu mieszkania bez miejsca parkingowego - w takim przypadku czynsz zostanie obniżony o 300 zł. Opłaty: Czynsz najmu wynosi 3999 zł + Czynsz administracyjny 850 zł - całość 4850 zł. Prąd i woda według zużycia. Wymagana kaucja zwrotna w wysokości 5000 zł Dla kogo? Mieszkanie jest idealne dla singla lub pary. Dostępne od zaraz

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

45 m²

Cena

3999 zł

Cena za m²

89 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem N1, Jagiellońska 83, 03-215 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 43.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 43 m²

Generała Władysława Andersa, 00-147 Warsaw, Poland

3200 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64 m²

Kazimierz Kuratowski, Kazimierza Kuratowskiego 6, 02-747 Warsaw, Poland

3200 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 40.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 40 m²

Praga-Północ, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

3200 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (45.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (N1, Jagiellońska 83, 03-215 Warsaw, Poland) – rentola.pl