mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 55 m² w mieście Rzeszów

Potokowa 20a, 35-104 Rzeszów, Poland

3100 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Wynajmę mieszkanie w bloku mieszkalnym m2 z aneksem kuchennym 55,47 m² Rzeszów, Dworzysko

Do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe z klimatyzacją w Rzeszowie. Osiedle ogrodzone. Biuro Nieruchomości DK Brokers prezentuje komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni ok. 55,47 m2, zlokalizowane na 2. piętrze w bloku przy ul. Potokowej. Mieszkanie do wynajęcia składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon i - łazienki z prysznicem, Na piętrze jest: - komfortowa sypialnia, - garderoba oraz antresola. MIESZKANIE WYPOSAŻONE Kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt AGD (zmywarka, okap, lodówka, piekarnik, płyta indykcyjna). Apartament wyposażony jest w klimatyzację oraz piec dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania. Osiedle jest ogrodzone, z bramą wjazdową na pilota i licznymi ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi. W pobliżu przystanek autobusowy (linie: ) a także szkoły, przedszkola i żłobki Koszty związane z użytkowaniem to odstępne w wysokości 3100 PLN plus czynsz ok 350 PLN plus prąd,gaz,woda według zużycia (Agent prowadzący Bożena Birkowska [emp7] Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

55 m²

Cena

3100 zł

Cena za m²

56 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Potokowa 20a, 35-104 Rzeszów, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Rzeszów

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 56.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 56 m²

Delikatesy Centrum, Lubelska 42a, 35-233 Rzeszów, Poland

2500 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 39.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 39 m²

Hetmańska 36, 35-208 Rzeszów, Poland

2500 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45 m²

Krakowska 31, 35-111 Rzeszów, Poland

2500 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy