mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 21 m² w mieście Zabrze

Wincentego Witosa 1, 41-814 Zabrze, Poland

1499 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Wynajmę mikrokawalerkę 21 m² Zabrze, Grzybowice

Do wynajęcia kawalerka 21 m² tylko najem długoterminowy Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 21 m², idealne dla 1,2 osób. Lokal jasny, z dużym oknem i wyjściem na balkon. Układ: pokój dzienny osobna, kompaktowa kuchnia łazienka z prysznicem i pralką balkon Standard: Mieszkanie w stanie do odświeżenia możliwość urządzenia pod własne potrzeby. Ogrzewanie miejskie (CO). Warunki najmu: czynsz + odstępne: 1499 zł / miesiąc kaucja: 1500 zł maksymalnie 2 osoby tylko najem długoterminowy Dobra opcja dla osób szukających niedrogiego mieszkania z możliwością aranżacji według własnego gustu.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

21 m²

Cena

1499 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Balkon

Tak

Cena za m²

71 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Wincentego Witosa 1, 41-814 Zabrze, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Zabrze

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 46.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 46 m²

Władysława Zieleniewskiego, 41-820 Zabrze, Poland

1200 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 43.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 43 m²

Generała Kazimierza Pułaskiego 5, 41-800 Zabrze, Poland

1200 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 34.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 34 m²

Doktora Henryka Jordana 52, 41-813 Zabrze, Poland

1200 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy