mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 24 m² w mieście Kraków

Aleja 3 Maja 51B, 30-062 Krakow, Poland

2740 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Wynajmę mikrokawalerkę w apartamentowcu 24,50 m² wysoki standard Kraków, Krowodrza

Kawalerka jest w pełni umeblowana i znajduje się w nowoczesnym budynku zarządzanym przez firmę Resi4Rent. Całodobowa ochrona, parking, windy, wszystkie media, Wi-Fi, TV, pomoc techniczna. Cicha okolica, blisko do uczelni UKEN, AGH, UJ. Niedaleko Centrum Krakowa, dobre połączenia komunikacji miejskiej. Polecam! Poszukuję osoby na moje miejsce. Obecnie posiadam umowę z Resi4Rent do połowy września, jednak z uwagi na konieczność zmiany miejsca zamieszkania chwiałbym zakończyć ją wcześniej tj. od 1 czerwca 2026 roku. Nowy lokator podpisuje nową umowę z Resi4Rent na siebie na okres 12 miesięcy, a ja kończę bez dodatkowych kosztów. Stała cena wynajmu + koszty mediów około 100 - 200 zł/m-c. Więcej informacji i zdjęć można znaleźć na stronie firmy Resi4Rent. Dokładne dane i szczegóły w kontakcie telefonicznym. Uwaga! Mogę zostawić toaletkę i nowy telewizor Sharp 40 " GRATIS!

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

24 m²

Cena

2740 zł

Cena za m²

114 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Aleja 3 Maja 51B, 30-062 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 41.24 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 41 m²

Kraków Podgórze, Estakada Obrońców Lwowa, 30-546 Krakow, Poland

2199 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35 m²

Adama Marczyńskiego, 31-220 Krakow, Poland

2200 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 60.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 60 m²

Zakopiańska, 30-405 Krakow, Poland

2200 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy