mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 24 m² w mieście Lublin

Bohaterów Monte Cassino, 20-628 Lublin, Poland

1950 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Wynajmę mikrokawalerkę w bloku mieszkalnym 24 m² wysoki standard Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 24 m2 na dziewiątym piętrze, usytuowane w wieżowcu w akademickiej dzielnicy LSM. Mieszkanie przeszło gruntowny remont w bardzo wysokim standardzie. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny pokój z wydzieloną częścią sypialnianą - kuchnia otwarta na pokój - łazienka z prysznicem typu walk-in, Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania Standard i wyposażenie pełne umeblowanie, sprzęt AGD i RTV (lodówka, piekarnik, pralka, TV), Czynsz miesięczny: 1950 zł dodatkowo czynsz administracyjny: 420zł opłaty licznikowe: prąd wg zużycia. Zwrotna kaucja gwarancyjna: 2500 zł. Umowa najmu okazjonalnego na minimum 12 miesięcy. Mateusz Zapraszam do : Oferta wysłana z programu mediaRent ( ) :

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

24 m²

Cena

1950 zł

Cena za m²

81 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Bohaterów Monte Cassino, 20-628 Lublin, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Lublin

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 32.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 32 m²

unnamed road, 20-849 Lublin, Poland

1600 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 56.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 56 m²

Lublin, Lublin Voivodeship, Poland

1600 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 32 m²

Karola Lipińskiego, 20-849 Lublin, Poland

1600 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy