Dodano dzisiaj
Swobodna, 15-754 Białystok, Poland
2500 zł / miesiąc
Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 49 m² Białystok, os. Wysoki Stoczek, ul. Wysoki Stoczek 15 Do wynajęcia w dobrym standardzie, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m² , zlokalizowane na osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku. Lokal znajduje się w bloku z cegły (nowsze budownictwo) , na wysokim parterze . Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym sypialnia łazienka z WC i kabiną prysznicową balkon piwnica Mieszkanie jest w pełni wyposażone , świeżo odmalowane i gotowe do natychmiastowego wprowadzenia . Bardzo funkcjonalny rozkład, dobre doświetlenie dzięki dwustronnej ekspozycji. Lokalizacja: Spokojne i dobrze skomunikowane osiedle. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, szkoły, przystanki autobusowe oraz tereny zielone. Koszty: łączna opłata: 2500 zł / miesiąc , w tym: 1800 zł - opłata stała (czynsz najmu) ok. 700 zł - pozostałe opłaty kaucja zwrotna: 2500 zł Mieszkanie dostępne od zara z Wynajmij mnie! os. Wysoki Stoczek ul. Wysoki Stoczek 15 2 pokoje , 49m. wysoki parter, niski blok z cegły w pełni wyposażone cena całkowita 2500 kaucja 2500zł Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 49 m² Białystok, os. Wysoki Stoczek, ul. Wysoki Stoczek 15 Do wynajęcia w dobrym standardzie, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m² , zlokalizowane na osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku. Lokal znajduje się w bloku z cegły (nowsze budownictwo) , na wysokim parterze . Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym sypialnia łazienka z WC i kabiną prysznicową balkon piwnica Mieszkanie jest w pełni wyposażone , świeżo odmalowane i gotowe do natychmiastowego wprowadzenia . Bardzo funkcjonalny rozkład, dobre doświetlenie dzięki dwustronnej ekspozycji.
Lokalizacja: Spokojne i dobrze skomunikowane osiedle. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, szkoły, przystanki autobusowe oraz tereny zielone. Koszty: łączna opłata: 2500 zł / miesiąc , w tym: 1800 zł - opłata stała (czynsz najmu) ok. 700 zł - pozostałe opłaty kaucja zwrotna: 2500 zł Mieszkanie dostępne od zara z Wynajmij mnie! os. Wysoki Stoczek ul. Wysoki Stoczek 15 2 pokoje , 49m. wysoki parter, niski blok z cegły w pełni wyposażone cena całkowita 2500 kaucja 2500zł Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
2
Powierzchnia
49 m²
Cena
2500 zł
Cena za m²
51 zł
Oferta znajduje się pod adresem Swobodna, 15-754 Białystok, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Białystok