mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 46 m² w mieście Kraków

unnamed road, 31-929 Krakow, Poland

2400 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Wyremontowane 2-pok 46 m2 Centrum C *od 1.06*

Do wynajęcia od czerwca 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.06 m2 na Osiedlu Centrum C w Krakowie. BUDYNEK I LOKALIZACJA:Budynek: Centrum C, 5 piętrowy budynek z windąPrzystanek: Plac CentralnyW pobliżu: Żabka, Biedronka, Plac Centralny, Łąki NowohuckieDzielnica: Nowa HutaMIESZKANIE:Oferowany lokal usytuowany jest na drugim piętrze i składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni w formie aneksu hallu oraz łazienki. Mieszkanie przeszło gruntowny remont i zostało w pełni wyposażone. Lokal liczy 46.06 m2 na co składają się:– przestronny pokój I z przesuwnymi drzwiami łączącymi przestrzeń z aneksem kuchennym (salon wyposażony będzie w dużą narożną kanapę, stół z krzesłami i szafkę RTV – widoczne na zdjęciach wyposażenie zostanie zmienione); – pokój II około 14 m2 – sypialnia (podwójne łóżko z materacem, pojemną szafą w zabudowie gwarantującą dużą przestrzeń na przechowywanie); – w pełni wyposażona kuchnia w formie aneksu (meble kuchenne w zabudowie, lodówko-zamrażarka w zabudowie, piekarnik, elektryczna płyta grzewcza, zmywarka, pralka, zlewozmywak); – łazienka, w której znajdują się: umywalka, prysznic, lustro oraz szafka;– duży przedpokój. Do lokalu doprowadzone zostało ogrzewanie z sieci miejskiej. Dla najemcy dostępna jest również piwnica. FINANSE:– 2400 PLN czynsz najmu + 981.61 PLN czynsz administracyjny – wyliczony na 2 osoby (zimna woda, ogrzewanie, utrzymanie części wspólnej, MPO, fundusz remontowy) + prąd wg. zużycia (ok. 180 PLN);– kaucja zwrotna w wysokości 4800 PLN (możliwość rozłożenia na raty);– prowizja dla biura nieruchomości.UWAGI:– wolne od czerwca;– winda;– miejskie ogrzewanie;– ciepła woda z bojlera; – pełne umeblowanie;– doskonałe połączenie komunikacją miejską!Serdecznie polecam!KONTAKT DO AGENTA:Hubert Strugała Tel.: +E-

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

46 m²

Cena

2400 zł

Cena za m²

52 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem unnamed road, 31-929 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 77.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 77 m²

Wygoda 6, 31-106 Krakow, Poland

1935 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 22.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 22 m²

Rydlówka 31, 30-363 Krakow, Poland

1950 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 35.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 35 m²

Marii i Bolesława Wysłouchów 29, 30-611 Krakow, Poland

1950 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (46.0 m²) do wynajęcia w mieście Kraków (unnamed road, 31-929 Krakow, Poland) – rentola.pl