kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 29 m² w mieście Warszawa

Słoik, Pasaż Stefana Wiecheckiego „Wiecha”, 00-017 Warsaw, Poland

1830 € / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Złota Apt. 76 SuperApart

Studio z balkonem na warszawskim Śródmieściu. Studio na warszawskim Śródmieściu, w pobliżu stacje metra M1, Dworzec Centralny PKP, Domy Handlowe Centrum, Pałac Kultury i Nauki, w okolicy liczne lokalne sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, przystosowane dla 4 osób. W mieszkaniu znajduje się niezbędne wyposażenie, które ułatwi Twój pobyt, zapewni relaks i przyjemność ze spędzanych tu chwil. Apartament znajduje się na 6 piętrze, dojazd windą. — SALON: Wygodne łóżko oraz rozkładana sofa, telewizor, stolik kawowy, balkon. —KUCHENIA: Lodówka, płyta gazowa, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, podstawowa zastawa stołowa, czajnik elektryczny, komplet garnków, patelnia, sztućce. — ŁAZIENKA: Wanna z zasłoną, toaleta, umywalka, lustro, suszarka do włosów oraz ręczniki. — INNE: Żelazko z deską do prasowania, suszarka na pranie. — MULTIMEDIA: Telewizja, Internet Wi-Fi. — ZWIERZĘTA: Zwierzęta nie są akceptowane. Rezerwując nasz apartament Państwo akceptujecie nasz regulamin. SuperApart sp. z . W POBLIŻU: - Stacja metra M1, - Dworzec Centralny PKP, - Domy Handlowe Centrum, - Pałac Kultury i Nauki, - Muzeum Sztuki Nowoczesnej, - Ogród Saski, - Muzeum Fryderyka Chopina, - w okolicy liczne lokalne sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne

Typ nieruchomości

kawalerka

Pokoje

1

Powierzchnia

29 m²

Cena

1830 €

Cena za m²

63 €

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Słoik, Pasaż Stefana Wiecheckiego „Wiecha”, 00-017 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 20.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 20 m²

Chełmska 20A, 00-725 Warsaw, Poland

1479 € / miesiąc

Nowość
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26 m²

Good Mood Studio, Grzybowska 6/10, 00-132 Warsaw, Poland

1500 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20.56 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 21 m²

Władysława Orkana, 02-657 Warsaw, Poland

1500 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy