Listed yesterday

3 rooms apartment of 86m² in Warsaw

Ludwika Pasteura 6A, 02-093 Warsaw, Poland

5799 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Mieszkanie m3 z kuchnią z oknem 86 m² na wynajem Warszawa, Ochota

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Ochocie o powierzchni 86 m², znajdujące się na 6 piętrze w apartamentowcu z windą. Mieszkanie jest jasne i funkcjonalne. Duże okna zapewniają bardzo dobre doświetlenie wnętrz, a także piękny widok na Pałac Kultury. Układ pomieszczeń: Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, duz ego i przestronnego salonu, oddzielnej kuchni, łazienki z wanną oraz dodatkowego pomieszczenia z drugą toaletą. Mieszkanie jest w pełni umeblowana oraz wyposaz ona w sprzęt RTV i AGD. Także przestrzeń wyróżniają wysokie sufity, zapewniające poczucie większej swobody i jasności wnętrza. Najwaz niejsze informacje: - Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie - Dobra komunikacja - dojazd do Centrum miasta zajmuje niecałe 15 minut - Klimatyzacja - Park w zasięgu kilku minut spacerem - Świetny układ mieszkania dla rodziny - Możliwość wynajęcia dodatkowego miejsca parkingowego. Standard wykończenia: Mieszkanie wykonane w bardzo dobrym standardzie, z dbałością o szczegóły. Wyposaz enie: Sypialnia wyposażona jest w duże łóżko, szafki nocne, szafę oraz biurko. Druga sypialnia wyposażona jest w łóżko, szafę oraz półki. Salon wyposażony jest w rozkładaną sofę, szafkę pod TV i stolik kawowy. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, zmywarkę, kuchenkę, piekarnik, stół z krzesłami. W pierwszej łazience znajdują się wanna, pralka, toaleta oraz umywalka, natomiast w drugiej tylko toaleta i umywalka. Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się przy ul. Ludwika Pasteura 6A. Dojazd do Centrum miasta zajmuje niecałe 15 minut. W okolicy znajdują się róz ne sklepy, kawiarnie, salony fryzjerskie itd. Opłaty: Czynsz najmu wynosi 5800 zł + czynsz administracyjny 1400 zł + dodatkowo płatny jest prąd według licznika. Wymagana kaucja zwrotna - 10000 zł. Lokal wolny od zaraz Zapraszam na prezentację!

Property type

apartment

Rooms

3

Size

86 m²

Price

5799 zł

Price per m²

67 zł

Map

The listing is located at Ludwika Pasteura 6A, 02-093 Warsaw, Poland

Loading map