Dodano dzisiaj

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30 m² w mieście Poznań

Świerzawska 1, 60-321 Poznan, Poland

2290 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka do wynajęcia:

Do wynajęcia luksusowa kawalerka 30 m2 na Grunwaldzie (bardzo dobra komunikacja z każdą częścią Poznania) wraz z powiększonym miejscem parkingowym (w garażu podziemnym) oraz obszerną komórką lokatorską,- wszystko w cenie w mieszkaniu jest Internet światłowodowy- dodatkowy koszt 90 zł. Koszt czynszu to 570 zł/ miesiac (obejmuje np. miejsce parkingowe w garażu podziemnym). Kawalerka zlokalizowana jest w inwestycji FIQUS MARCELIN ulica Świerzawska. Zaprojektowana przez architekta wnętrz i urządzona z dużą dbałością o jakość, estetykę i szczegóły. Meble wykonywanie na indywidualne zamówienie. Mieszkanie w pełni wyposażone (pościele, żelazko, czajnik, garnki, suszarka, deska do prasowania). Mieszkanie charakteryzuje się bardzo ciekawym układem, zapewnia komfort, funkcjonalność, przytulność. Dwa duże okna od strony wschodniej i południowej umożliwiają piękne nasłonecznienie. Wysokie, 6 piętro zapewnia przestronność i ciekawy widok. Apartament znajduje się w lokalizacji Grunwald, z której w 15 minut bez samochodu można dostać się do wszystkich miejsc, gdzie zaspokoimy codzienne potrzeby. Blisko domu znajduje się Lasek Marceliński, liczne parki, jeziora. W nowoczesnym budynku FIQUS dla mieszkańców dostępne są dodatkowe, wspólne powierzchnie: 3 wspólne tarasy Living Room — wspólna przestrzeń do pracy i relaksu Zielone patio i lokale usługowe na parterze Miejsca do ładowania pojazdów elektrycznych Rowerownie Paczkomat Proszę o

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

30 m²

Cena

2290 zł

Cena za m²

76 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Świerzawska 1, 60-321 Poznan, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Poznań

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 15.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 15 m²

Toruńska 10, 61-045 Poznan, Poland

1840 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 15 m²

Toruńska 10, 61-045 Poznan, Poland

1840 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45 m²

Źródlana 38, 60-643 Poznan, Poland

1849 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy