Dodano 2 dni temu
Szulborska 6, 01-104 Warsaw, Poland
1670 zł / miesiąc
Do wynajęcia cicha i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 19 m² przy ul. Szulborskiej 6 na warszawskiej Woli, dostępna od zaraz. Mieszkanie idealne dla jednej osoby, położone w spokojnej okolicy z bardzo dobrą komunikacją do centrum i innych części miasta. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku po modernizacji instalacji oraz termomodernizacji budynku. Do mieszkania przynależy piwnica. Brak windy. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z WC. (...) Do wynajęcia cicha i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 19 m² przy ul. Szulborskiej 6 na warszawskiej Woli, dostępna od zaraz. Mieszkanie idealne dla jednej osoby, położone w spokojnej okolicy z bardzo dobrą komunikacją do centrum i innych części miasta. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku po modernizacji instalacji oraz termomodernizacji budynku. Do mieszkania przynależy piwnica. Brak windy. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z WC. Lokal jest umeblowany i gotowy do zamieszkania. Wyposażenie mieszkania: Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (om)
Do wynajęcia cicha i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 19 m² przy ul. Szulborskiej 6 na warszawskiej Woli, dostępna od zaraz. Mieszkanie idealne dla jednej osoby, położone w spokojnej okolicy z bardzo dobrą komunikacją do centrum i innych części miasta. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku po modernizacji instalacji oraz termomodernizacji budynku. Do mieszkania przynależy piwnica. Brak windy. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z WC. (...) Do wynajęcia cicha i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 19 m² przy ul.
Szulborskiej 6 na warszawskiej Woli, dostępna od zaraz. Mieszkanie idealne dla jednej osoby, położone w spokojnej okolicy z bardzo dobrą komunikacją do centrum i innych części miasta. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku po modernizacji instalacji oraz termomodernizacji budynku. Do mieszkania przynależy piwnica. Brak windy. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z WC. Lokal jest umeblowany i gotowy do zamieszkania. Wyposażenie mieszkania: Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (om)
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
1
Powierzchnia
19 m²
Cena
1670 zł
Cena za m²
88 zł
Oferta znajduje się pod adresem Szulborska 6, 01-104 Warsaw, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Warszawa