mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 41 m² w mieście Warszawa

Stem By Stem, Ludwiki 4C, 01-228 Warsaw, Poland

3800 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa Wola Czyste Ludwiki, 3800 PLN, 41,66 m2, domy-41952/3376/OMW

Do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie położone na warszawskiej Woli, w świetnej lokalizacji – tuż przy metrze Płocka. Idealne dla osób ceniących komfort, ciszę i szybki dojazd do centrum.  Lokalizacja kilka minut do metra Płocka doskonała komunikacja: autobus, tramwaj, metro w pobliżu sklepy, apteki, siłownia i punkty usługowe  Budynek i osiedle nowy budynek z 2023 roku osiedle „Apartamenty Ludwiki” place zabaw, stojaki rowerowe, zadbana infrastruktura winda  Mieszkanie 3 piętro bardzo jasne i ciche balkon z widokiem na zieleń  pierwszy najem – (...) Do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie położone na warszawskiej Woli, w świetnej lokalizacji – tuż przy metrze Płocka. Idealne dla osób ceniących komfort, ciszę i szybki dojazd do centrum.  Lokalizacja kilka minut do metra Płocka doskonała komunikacja: autobus, tramwaj, metro w pobliżu sklepy, apteki, siłownia i punkty usługowe  Budynek i osiedle nowy budynek z 2023 roku osiedle „Apartamenty Ludwiki” place zabaw, stojaki rowerowe, zadbana infrastruktura winda  Mieszkanie 3 piętro bardzo jasne i ciche balkon z widokiem na zieleń  pierwszy najem – wszystko nowe  Wyposażenie w pełni umeblowane 2 duże szafy w zabudowie (z oświetleniem) kuchnia: zmywarka, piekarnik, mikrofalówka, lodówka, zamrażarka, płyta indukcyjna łazienka: wanna, pralka, zabudowa meblowa drzwi antywłamaniowe  Koszty czynsz najmu: 4000 zł czynsz administracyjny: ok. 830 zł prąd według zużycia  Kaucja: 5300 zł S

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

41 m²

Cena

3800 zł

Cena za m²

93 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Stem By Stem, Ludwiki 4C, 01-228 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 57.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 57 m²

The Barber's Loft, Stanisława Noakowskiego 16, 00-666 Warsaw, Poland

3040 € / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37 m²

Oś Królewska 18C, 02-972 Warsaw, Poland

3040 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37 m²

Oś Królewska 18C, 02-972 Warsaw, Poland

3040 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy