Dodano 3 dni temu

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38 m² w mieście Kraków

22, 31-853 Krakow, Poland

2350 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie m2 z kuchnią z oknem 38 m² na wynajem Kraków, Albertyńskie

Szukasz przytulnego mieszkania w świetnie skomunikowanej, zielonej okolicy? To 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Albertyńskim 15 będzie idealnym wyborem doskonałe dla pary, singla lub osoby pracującej zdalnie. Lokalizacja: os. Albertyńskie (Nowa Huta Bieńczyce) Mieszkanie znajduje się tuż przy DH Wanda - okolicy pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, mnóstwa zieleni, parków i innych punktów usługowych w zasięgu ręki. Doskonała komunikacja: Przystanki tramwajowe i autobusowe w pobliżu (linie n. 9, 14, 21, 52, 123, 152, 502), W okolicy: Biedronka, DH Wanda, targ warzywny, W bliskim sąsiedztwie Planty Bieńczyckie idealne na spacery i aktywny wypoczynek. Mieszkanie 38 m² | 8. piętro z windą W jego skład wchodzą: - 2 oddzielne, umeblowane pokoje (salon i sypialnia) - istnieje możliwość dostawienia podwójnego łóżka, - osobna, jasna kuchnia z pełnym wyposażeniem, - funkcjonalny korytarz z dużymi zabudowanymi szafami, - łazienka z wanną i pralką, - duża loggia z imponującym widokiem - idealna na odpoczynek przy stoliku. - piwnica - do przechowania np. roweru. Dodatkowe informacje: Ogrzewanie miejskie (woda i mieszkanie brak piecyka gazowego), Mieszkanie w pełni umeblowane gotowe do zamieszkania od zaraz, Darmowy parking pod blokiem. Koszty najmu: 2350 zł odstępne, ok. 630 zł czynsz administracyjny (zawiera zaliczki na wodę i ogrzewanie), dodatkowo: prąd i gaz według zużycia, Kaucja: 3000 zł. Zainteresowanych zapraszam do Nie czekaj mieszkania w tej lokalizacji znikają bardzo szybko!

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

38 m²

Cena

2350 zł

Cena za m²

62 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem 22, 31-853 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32 m²

Raciborska, 30-348 Krakow, Poland

1890 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37 m²

Mistrzejowice, Krakow, Lesser Poland Voivodeship, Poland

1900 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37 m²

unnamed road, 31-636 Krakow, Poland

1900 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy