Dodano 6 dni temu

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 53 m² w mieście Warszawa

Rondo Kamili Skolimowskiej, 04-125 Warsaw, Poland

3950 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie m3 z aneksem kuchennym 53 m² na wynajem Warszawa, Praga-Południe

Opis nieruchomości: Do wynajęcia od już mieszkanie w bloku z 2018 roku przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 6, dzielnica Praga Południe Gocław. Mieszkanie o powierzchni 53mkw znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i przygotowane do najmu. W kuchni znajdują się lodówko-zamrażarka, piekarnik, zmywarka, płyta indukcyjna, oraz pozostałe sprzęty kuchenne. Salon wyposażony w stół i 2 krzesła, rozkładaną sofę, telewizor oraz klimatyzację. W sypialni znajduje się łóżko, zabudowana szafa oraz stoliki. Druga sypialnia do własnej aranżacji. Łazienka wyposażona jest w pralkę, umywalkę, sedes, szafki oraz prysznic. Na wejściu znajduje się również zamykana garderoba. Do mieszkania przynależy balkon (loggia). 2 Miejsca parkingowe w garażu podziemnym w cenie mieszkania. Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się na ul Jana Nowaka-Jeziorańskiego 6, dzielnica Praga Południe Gocław. Do centrum Warszawy dotrzesz autem w 20 minut lub autobusem 30-40 minut. W odległości 3-5 minut piechotą znajdują się przystanki autobusy linii , . W pobliżu znajduje się centrum handlowe Promenada, restauracje oraz wiele punktów usługowych. Czynsz: 3950 zł +czynsz 975 zł oraz prąd według zużycia- 2 miejsca postojowe (platforma) w cenie) Kaucja w wysokości 5000 zł Umowa najmu na minimum 1 rok (Umowa najmu okazjonalnego) Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

53 m²

Cena

3950 zł

Cena za m²

75 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Rondo Kamili Skolimowskiej, 04-125 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 65.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 65 m²

Ciasna 8A, 00-232 Warsaw, Poland

3163 € / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44 m²

Sokołowska 9, 01-142 Warsaw, Poland

3199 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 39.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 39 m²

Żelazna 58/62, 00-894 Warsaw, Poland

3200 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy