mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 223 m² w mieście Warszawa

Marszałkowska 104/122, 00-017 Warsaw, Poland

18 000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Warszawa, Śródmieście, Centrum,

Nowoczesny apartament z pięknym widokiem na Plac Grzybowski oraz Pałac Kultury. Apartament słoneczny z dużym reprezentacyjnym salonem. Apartament składa się z reprezentacyjnego holu. przestronnego salonu z bibiloteką ok 50m2(). Z salonu jest wejście do części ogrodu zimowego z widokiem na Plac Grzybowski. Biblioteka jest doświetlona od strony wschodniej. W salonie znajduje się nowoczesny aneks kuchenny z wsypą. W holu przy wejściu znajduje się toaleta dla gości oraz pokój sypialnia/gabinet z łazienką , który może być wykorzystany na pokój dla gosposi, niani lub gości. Następnie w prywatnej znajdują się trzy sypialnie : 1. Master bedroom składa się z dużej sypialni z wejściem do dużej łazienki i z wejściem do garderoby. Do sypialni master badroom przylega balkon z miejscem na poranna kawę. Następnie jest kolejna sypialnia ( 2) ) z wejściem na balkon oraz trzecia sypialnia z łazienką w holu dodatkowo łazienka. W apartamencie są 4 łazienki i sauna. Apartament wykończony w wysokim standardzie, na podłodze parkiet dębowy, nowoczesna kuchnia oraz łazienki. Budynek z recepcją. Wspaniała lokalizacja: Centrum Warszawy,Park Saski Plac Grzybowski. Kilka minut piechotą do Pałacu Kultury i Nauki, Złotych Tarasów. W sąsiedztwie kawiarnie, restauracje, butiki, Stare Miasto i Nowy Świat. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej: metro, autobus, tramwaj.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

5

Powierzchnia

223 m²

Cena

18 000 zł

Cena za m²

81 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Marszałkowska 104/122, 00-017 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 132.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 132 m²

Aleja Wilanowska, 02-957 Warsaw, Poland

14 400 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 132 m²

Aleja Wilanowska, 02-957 Warsaw, Poland

14 400 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 85.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 85 m²

Grzybowska 39, 00-855 Warsaw, Poland

14 450 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy