mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 52 m² w mieście Warszawa

Złoty Potok, 02-699 Warsaw, Poland

3950 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie na wynajem | Warszawa Ursynów Wyczółki

★ Najem okazjonalny, ★ ul. Złoty Potok 4, Warszawa, ★ 52 m², ★ 2 z 5 pięter, ★ Przestronny balkon, ★ Ekspozycja zachodnia, ★ Miejsce garażowe - płatne dodatkowo, Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze na, na warszawskim Ursynowie (Wyczółki). Nieruchomość wybudowana przez renomowanego dewelopera., Na terenie inwestycji części wspólne są zadbane zarówno w środku jak i na zewnątrz. Osiedle charakteryzuje się zabudową wokół której znajduje się przemyślana zielona infrastruktura, która jest pod stałą opieką Wspólnoty Mieszkaniowej., - płatne dodatkowo., Lokal o powierzchni, , składa się z 3 pokoi, tj. salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przestronnej łazienki, przedpokoju oraz balkonu. W części dziennej i w sypialniach na podłodze położone są panele natomiast w korytarzu oraz łazience znajduje się gres. Na wyposażeniu nieruchomości pozostaje, (płyta indukcyjna, piekarnik, okap, zmywarka, lodówka, pralka)., Mieszkanie zlokalizowane jest na, W promieniu kilkudziesięciu metrów jest wiele punktów handlowo-usługowych. Blisko osiedla znajdują się również przedszkola (m. in. Montessori), żłobki, restauracje, siłownie, supermarkety, i inne kompleksy handlowe., samochodem możemy dojechać do, (Wydział Zarządzania), nieco dalej jest również, dojedziemy do galerii handlowej, W sąsiedztwie znajdziemy również m. in. podwórko gastronomiczne przy ul. Postępu 5- znajduje się tam wiele restauracji z różnych zakątków świata, szkoła gotowania, klub muzyczny czy ogród miejski., od mieszkania znajduje się przystanek autobusowy, którym, dojedziemy do, . Jeśli mieszkanie spełnia Twoje wymagania,, - Najem okazjonalny, - Cena najmu 3950 zł (+miejsce parkingowe- opcjonalnie), - Czynsz + prąd ok. 1150 zł mięsięcznie, - Kaucja 6000 zł

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

52 m²

Cena

3950 zł

Cena za m²

76 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Złoty Potok, 02-699 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 62.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 62 m²

Dariusz Kęcik, Prosta 2/14, 00-850 Warsaw, Poland

3161 € / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 64.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 64 m²

Grzybowska 61b, 00-845 Warsaw, Poland

3189 € / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64 m²

Kazimierz Kuratowski, Kazimierza Kuratowskiego 6, 02-747 Warsaw, Poland

3200 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy