O nas

Rentola to płatny dla użytkowników agregator, który ułatwia odblokowanie następnej przygody mieszkaniowej.

House

Oferujemy milionom naszych użytkowników na całym świecie spersonalizowane usługi zarówno dla najemców, jak i wynajmujących. Naszą wizją jest ułatwienie procesu nawiązywania kontaktów między wynajmującymi i najemcami - pomagając w rozpoczęciu i prowadzeniu pierwszej fazy procesu wynajmu.

Obecnie działamy w kilkunastu krajach na całym świecie i stale się rozwijamy, uczymy i odkrywamy.

Globe

W 2024 roku chcemy dotrzeć do 50 milionów użytkowników na całym świecie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem zlokalizowanym na kilku kontynentach na całym świecie, którego celem jest pomoc zarówno najemcom, jak i wynajmującym w znalezieniu idealnej oferty. Nieustannie pracujemy nad poprawą komfortu użytkowania, a nasza inteligentna wyszukiwarka sprawia, że znalezienie wymarzonej nieruchomości do wynajęcia lub najemcy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Moglibyśmy jeszcze długo wymieniać, ale uważamy, że o wiele lepiej będzie, jeśli sami się o tym przekonacie.

Company

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, więc zarejestruj się tutaj i już dziś zdobądź nowe doświadczenie w branży wynajmu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół obsługi klienta z przyjemnością Ci pomoże, zawsze starając się odpowiedzieć na Twoje zapytanie w ciągu 24 godzin w tygodniu roboczym.